Tel. +370 616 36839

Kaip ir kiekvienai jaunai šeimai, taip ir mūsų, pirmo kūdikio laukimas buvo neapsakomas džiaugsmas, palaima. Kūdikio atėjimo laukėme su didžiu džiaugsmu ir meile. Bet ta diena, deja, atėjo labai per anksti.

Parama

Print This Page

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas kiekvienam šalies gyventojui suteikia galimybę ir teisę dalį sumokėtų mokesčių skirti labdarai ir paramai. Kasmet šiam tikslui iš sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galima skirti 2 proc.

Asociacija “Parama Liepai” kviečia paremti Asociaciją, pervedant 2 proc. sumokėto gyventojo pajamų mokesčio. Tą padaryti kviečiame paskatinti ir Jūsų šeimos narius, draugus ar bendradarbius, kurie dar nėra apsisprendę, kam 2 proc. pajamų mokesčio šiais metais skirs.

Nusprendę skirti 2 proc. asociacijai “Parama Liepai”, galite atsispausdinti PDF dokumentą ir užpildyti ranka, spausdintomis raidėmis.

Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms fr0512 formos, papildomo lapo fr0512p formos užpildymo ir pateikimo taisyklės.

Užpildytas ir pasirašytas formas iki balandžio 30 dienos pristatyti į VMI.

Formą (FR0512) galima pildyti ir elektroniniu būdu, kaip pajamų deklaraciją. Tam reikia prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) elektroninio deklaravimo sistemos (EDS),per savo asmeninę internetinę bankininkystę. Prieš tai VMI paprašo “pasirašyti” el. deklaravimo sutartį – reikia paspausti mygtuką “sutinku”. Tada formą dėl 2 proc. skyrimo (FR0512) galima pildyti “on-line” arba atsisiųsti nurodytą programėlę ir po to, užpildžius formą FR0512, „prikabinti” ją ir nusiųsti VMI. Pildant elektroniniu būdu, iš karto matosi, ar forma priimta, ar ne. Prašymo FR0512 pateikimas VMI “ON-LINE” būdu naudojantis EDS – instrukcija.

Asociaciją “Parama Liepai” galima paremti ir kitais būdais, tiesiog pervedant lėšas į sąskaitą pateiktą Kontaktuose.

Turintys savo tinklalapius ar tinklaraščius gali pagelbėti, patalpinę reklaminį skydelį ar tiesiog nuorodą į šį tinklalapį.

Dėkojame už supratimą ir paramą.